Başlık

Takipçi Satın Alma Paketlerimiz Nelerdir?

Başlık

Firmamız sizin ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda takipçi satın alma paketleri hazırlamaktadır. Bu kapsamda 100, 250, 500 ve daha fazla takipçi satın alma seçenekleri sunmaktadır. Paket kapsamında gerçek veya bot takipçi satın alabilmeniz mümkündür. Gerçek takipçi satın almanız halinde etkileşim oranlarınız çok daha yüksek olacaktır. 

Başkalarını Takip Edecek Miyim?

İnstagram takipçi satın alma karşılığında sizlere herhangi bir hesabı takip etme yükümlülüğü getirilmemektedir. Dolayısıyla kısa sürede hesabınıza takipçileriniz tanımlanacaktır. 

Şifreye Gerek Olmadan Takipçi Yükleme

Firmamızın hizmetleri kapsamında sizlerden hesap şifreniz talep edilmeyecektir. Dolayısıyla oldukça güvenli bir şekilde hizmetlerimizden istifade edebilmeniz mümkündür. Şifre talep eden kişi ya da kurumlara karşı dikkatli olmanızı da sizlere önemle tavsiye ederiz. 

7/24 Canlı Destek 

Tüm paketlerimizde siz değerli müşterilerimize 7/24 canlı destek imkanı sunuyoruz. Bu sayede yaşadığınız sorunlar ya da merak ettiğiniz konular hakkında detaylı bilgiler alabileceksiniz. 

Faturalı Hizmet 

Sağladığımız hizmet, muadilimiz olarak görülen pek çok siteden daha farklıdır. Bizler yasal olan faturalı takipçi satışı tercih ederek, sizlere garanti bir girişimin kapısını açıyoruz. Olması gereken tüm yollar ile sizlere, daha doğru bir pencereden hizmet veriyoruz.

Takipçi sayınızın düşmemesinin garantisini de yine bu faturalarımız ile beraber sağlıyoruz. Her şeyi gerektiği şekli ile yapan ve size çok daha fazlasını vadeden markamız ile artık fenomen olmak çok daha kolay olacak.

Takipçi Azalmasına Karşı Korumalı Hizmet

Firmamızın sizlere sunduğu takipçi satın alma hizmeti karşılığında takipçi sayısında azalma olmaması garantisi verilmektedir. 180 gün boyunca eğer takipçi sayınızda bir azalma gerçekleşirse firmamız azalmaları giderecek ve takipçi sayınız yeniden artacaktır. İnstagram takipçi satın alma avantajları sayesinde sizler de kısa sürede popüler bir hesabın sahibi olabilirsiniz. 

İnsanların, yüksek takipçisi olan sayfa ve kişilere daha fazla ilgi gösterdiği oldukça açıktır. Sizler de Instagram platformunda hangi sebep ile olursa olsun bulunmak ve burada ilerlemek isteği içerisinde iseniz bu takipçi konusuna oldukça dikkat etmelisiniz.