Başlık

Takipçi Arttırmak Neden Önemlidir?

Başlık

Farklı sektörlerde isim yapmış ve yıllardır işini sürdüren tanınmış ticaret ve pazarlama şirketleri bile sosyal medya uzmanı ile çalışarak instagram'da takipçi sayısı arttırmaya çalışıyor. Bunun nedeni iş dünyasının ve pazarın %70’inin satışlarını dijital dünyadan gerçekleştirmesidir. Bu anlamda yeni kurulan ya da işlerini arttırmak isteyen bir girişimciyseniz bunun tek yolu dijital dünyada markanızı duyurmaktır. Sosyal medyadan ürün satışlarının ise %90’ı instagram üzerinden gerçekleşmektedir. İnstagram takipçi kazan sayesinde ve hemen işlerinizi büyütmeye başlayın.

Büyük Kitlelere Ulaşın

Emlak, eğitim, ticaret, otomotiv, tekstil, gıda, hizmet gibi sektörlerde iş yapıyorsanız doğru pazara ulaşmak gerekir. Dünyanın en iyi ürün ya da hizmetini satıyor olun, insanların bundan haberi yoksa hiç bir kıymeti yok. Oysaki küçük bir atölyede az bir mal ile satış yapıyorsanız bunu instagramı kullanarak iç ve hatta dış piyasaya sunarak satışlarınızı arttırabilirsiniz. En uygun instagram takipçi satın alma sitemiz ile takipçilerinizi arttırarak firmanızın güvenilir bir izlenime kavuşmasını sağlarsınız. Takipçi sayınız artınca paylaşılan gönderiler Keşfet’e düşer. Instagram anasayfadaki Keşfet bölümünde ise zaten yüksek olan takipçi sayınız daha da yükselir. Takipçi takipçiyi çeker ve takipçileriniz müşterileriniz olmaya başlar. 

Düşük Maliyet Yüksek Kazanç

Tüm firmalar reklam ve pazarlama için her yıl yıllık belli bir bütçe ayırır. Hatta en büyük firmalar bile gelirinin %50’sinden fazlasını her yıl video, reklam filmi çekimi, sosyal medya ve instagram tanıtımlarına ayırmaktadır. Piyasada varlığını sürdürebilmenin yolunun bu olduğunu farkındadır. 

Küçük işletmeler reklam yapmaz ve her zaman küçük kalırlar. Dolayısıyla piyasada var olmanın adını duyurmanın en etkili yolu reklamdır. Instagram ise diğer mecralara oranla daha düşük bütçe ile daha yüksek kar marjı elde etmenizi sağlar. En iyi instagram takipçi satın alma sistemi olarak müşteri sayınızı arttırmayı garanti ediyoruz. Reklam ve tanıtıma ekstra bütçe ayırmadan instagramda takipçi ve organik müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Instagram takipçi arttırmak yıllarca süren bir eylemdir, kaliteli hizmetimizle bugün takipçinizi arttırın, yarın satışa başlayın.