Başlık

Instagram Takipçisi Neden Satın Alınır?

Başlık

Firmamız tarafından satışı yapılan takipçilerin tamamı Türk ve gerçek kullanıcılardan oluşur. Yabancı takipçilerin etkileşim oranı azdır ve gerçekçi olmadığı için dikkat çeker. Bot kullanıcılar ise takipçi kaybına neden olur. Takipçi oldukça fazla iken beğeni ve yorum sayısının az olması nedeniyle mevcut takipçiyi kaybetme riski de vardır. Bu yüzden takipçilerin sadece sayısı değil profili de oldukça önemlidir. 

Sizler için sunduğumuz tüm takipçiler hesabınız için uygun kişilerden oluşur. Yabancı ya da bot takipçilerin satışı yapılmaz. Böylece takipçi sayısının artışı garanti altına alınır. Gerçek İnstagram takipçi satışı ile takipçi sayınız artık organik bir şekilde artacaktır. 

Faturalı Hizmet Veriyoruz

Verdiğimiz hizmetlerin tamamı faturalıdır. Şahsınız veya şirketiniz adına kesilen faturayı dijital olarak anında gönderiyoruz. Matbu faturayı aynı gün kargoya vererek kapınıza ulaştırıyoruz. Fatura tipi, tarihi, vergi dairesi numarası, Kdv oranı ve hizmet bedelinin yasal iletişim bilgileriyle birlikte faturada yer almaktadır. Güvenli ödeme sistemi ve Kişisel Hakların Korunması yasası gereğince tüm bilgi ve ödemeniz garanti altındadır. Vaat ettiğimiz hizmeti ödemeden çok kısa bir süre sonra hesabınıza tanımlıyoruz. Faturalı hizmet veren bir şirket olarak hizmeti önerdiğimiz zamandangeç ulaştırırsak anında ücret iade garantisi veriyoruz. 

İlgiyi Üzerinize Çekin

İnsanlar İnstagramda bir kişiyi, markayı ya da sayfayı takip ederken ilk baktıkları şeylerden biri takipçi sayısıdır.  Çünkü bir sayfa ne kadar popülerse paylaşımları o kadar kalitelidir. Takipçi sayısının fazlalığı olumlu izlenim arasında ilk sıralarda yer alır. 

İlgiyi üzerinize çekmek istiyorsanız takipçilerinizin gerçek kişiler olması ve etkileşim yaratması şarttır. İşte sizin İnstagram profilinize uygun takipçileri sizler için belirliyoruz. 

Takipçi analizlerini firmanın ya da kişinin marka ve kimliğine uygun şekilde seçiyoruz. Instagram takipçi satın alma sitesi olarak sağladığımız yüksek kalitede takipçi profili ile amaçladığınız yükselişe kısa sürede geçeceksiniz. 

Fenomen Olmak İsteyenler İçin Uygun Takipçi

Femomenler (influencer) geniş kitleleri etkileyebilme gücü olan sosyal medyadaki kanaat önderleridir. Fenomenler tek başına bir ürün kabul edilir ve paylaştıkları video, fotoğraf, hikayeler yüzbinlerce kişi tarafından beğenilir, konuşulur, yorum yapılır, tartışma yaratır. Bu kişilerin instagram takipçi sayısı yüksektir. Popülerlikleri sosyal medyada başlamış bile olsa kısa zamanda geleneksel medyada, magazin gündeminde dizi, film, reklam filmi, video klip projelerinde yer alırlar. 

Fenomen olmak için şu özellere sahip olunmalıdır;

  • Geniş takipçi ağına sahip olmalıdır.
  • Ürettiği içerikler merak edilen nitelikte olmalıdır.
  • Düzenli aralıklarla (genelde her gün) sürekli olarak sosyal medyada fotoğraf, video, içerik paylaşmalıdır.
  • Güvenilir içerikler üretmelidir, insanlar ürettiği içeriklere güvenerek takipçi olmaya karar verirler.
  • Kendi sektöründe (makyaj, güzellik, moda, yemek, seyahat ve gezi,şarkıcılık vs.) bilgi birikimi olmalı ve bilgisini sürekli geliştirerek takipçileriyle paylaşmalıdır.
  • Takipçileri arasındaki kişilerin satın alma davranışını etkileyebilecek gücü olmalıdır.

Fenomen olmak isteyenler için en önemli kriter takipçi sayısıdır. Çünkü bir hesap ne kadar çok kişi tarafından takip ediliyorsa o kadar merak uyandırır. Takipçi sayısı arttıkça insanların hesabı paylaşmaları, tavsiye etmeleri, alıntılar yapmaları da artacaktır. İşte bu sayede takipçiler yeni takipçiler de kazandıracaktır.